קהילה היא
הכוח שלנו

במתחמים של POWERBALL הדגש הוא על הרגשת שייכות וחיבור אנושי

הן ביחסים בין הלקוחות לעובדי החברה והן בין הלקוחות לבין עצמם. החיבור הזה, חוויית המשפחה, הוא שעושה אותנו לחברה יוצאת דופן בנוף המקומי. זהו כוח אדיר המניע אותנו ואת לקוחותינו קדימה.

כלים להצלחה שלכם

POWERBALL חרטה על דגלה להעניק את השירות הקשוב והטוב ביותר.

מתחם משרדים שיתופים בו מנהלי ומנהלות הקהילה שלנו מעניקים לכם מערכת עוטפת של תמיכה ופתרונות במגוון רחב של נושאים. אלו לא רק מילים. נעשה הכל כדי שתרגישו בבית ותקבלו את הכלים הנחוצים למימוש הפוטנציאל של העסק, החל בסיוע בגיוס עובדים ועד למפגשים עם יועצים ארגוניים ומומחים בתחומים הרלוונטיים עבורכם.

חיבורים להעצמה עסקית

סביבה של אנשים איכותיים המשדרים על אותו גל היא מקור אדיר לחיבורים המעצימים את העסק.

מנהלי ומנהלות הקהילה שלנו יוזמים ומעודדים את החיבורים, את הקשרים במשפחת POWERBALL שמובילים לשיתופי פעולה פוריים. יתר על כן, נדע לחבר אתכם לגורמים חיצוניים כמו קרנות, משקיעים ואנג'לים, בין אם באופן קבוע ובין אם 
ב- PITCH DAY מרוכזים.

 

מקום שכיף לעבוד בו

POWERBALL היא סיפור הצלחה של אנשים מצוינים ומה שהם
יכולים ליצור ביחד.

אנחנו רוצים דבר פשוט: שתגיעו בבוקר למשרד ותפגשו את האנשים שבא לכם להיות איתם, אנשים ממש כמוכם, בראש שלכם, שכיף לאכול איתם ארוחות, להשתחרר ב- HAPPY HOUR, וגם להיפגש מחוץ לשעות העבודה. על כל העסק מנצחים מנהלי ומנהלות הקהילה שלנו, חברים מסורים ולארג'ים בנשמה.

העשרה אישית
ומקצועית

כשמבלים חלק גדול מהיום עם אנשים שטוב להם, העשרה אישית ומקצועית היא תוצאה טבעית.

כשמבלים חלק גדול מהיום עם אנשים שטוב להם, העשרה אישית ומקצועית היא תוצאה טבעית. אבל החזון שלנו הולך רחוק יותר, ומכוון להעשרת חברי הקהילה בקשת רחבה של נושאים. אנו מתכננים מפגשים ייעודיים, הרצאות פנימיות, MEETUPS, סדנאות בשיווק ופיתוח עצמי, עמידה מול קהל, טכנולוגיה ועוד – כי הכי טוב זה לצמוח ביחד.

להזמנת משרד

משרדים מעוצבים
ואוירה ייחודית

חוזה גמיש
ללא התחייבות

חדרי ישיבות
מאובזרים וחכמים

מיקום מנצח
וחניה בשפע

פתוח
24/7

מגוון מסעדות
באיזור

הזמינו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת!