7 יתרונות לעבודה בחללי עבודה משותפים

העבודה מהבית מרדימה אתכם? חרשתם כבר את התפריט של כל בתי הקפה באזור? יכול להיות שאתם מוכנים לשלב הכי כייפי של להיות עצמאים – העבודה בחללי עבודה משותפים.

כדי להרגיש בבית צריך לעבוד בחוץ

די, הגיע הזמן להיפרד מהפוך והספה בסלון ולהיגמל קצת מהפיהוק של אחת עשרה ארבעים ושתיים. בינינו, הכל מתחיל באנרגיות שזורמות אצלכם ובריכוז בעבודה. רוב העצמאים מתחילים להתפזר לבד בבית ובדיוק מהסיבה הזו באו לעולם חללי העבודה המשותפים: כאן אפשר להרגיש את האנרגיות השאפתניות באוויר, הביחד יוצר את הסינרגיה. זוכרים את הפעם ההיא שהגעתם למסיבה ולא היה לכם כוח לרקוד אבל החברים והמוסיקה סחפו אתכם עד שבסוף אי אפשר היה להוציא אתכם מהרחבה? אז זה בדיוק מה שקורה בחללי עבודה משותפים. האנשים, השיחות, המפגשים החידושים: כל אלו מחדירים בכם רוח מחודשת שמעיפה אתכם קדימה  גם בימים שנחתה עליכם קצת עייפות, הלקוח לא שילם והשן כואבת. לעבוד מחללי עבודה משותפים – התרופה המושלמת למי שרוצה להגיע לשיא הפרודוקטיביות.

חיבורים במקום

איפה עוד תמצאו אפשרויות מדהימות לשיתופי פעולה? מסתבר שאין תחליף למפגש פנים אל פנים (או קפה אל קפה) בין אנשים שפשוט עובדים ביחד באותו המקום. חללי העבודה המשותפים הם החממה שבה גדלים יזמים, וטאלנטים מתחומים שונים וכאן תמיד נוצרים מפגשים מרתקים: אנשי הקריטיב והמעצבים עם המתכנתים, עם אנשי הפינטק, עם יזמי הנדל"ן עם הסופרים, עם מנהלי הרשתות החברתיות – כולם עם כולם. כל הזמן. מפגשי המוחות הללו מובילים רעיונות שוברי מחיצות ופורצי גבולות. רוצה קצת השראה? בחללי העבודה המשותפים הרבה פעמים המפגשים הקטנים ו"הסתמיים" הם בעצם סיעורי מוחות המפגישים דעות השואבות השראה ממקורות שונים ודרכי עבודה אחרות. בעולם הישן כל בעל מקצוע היה עובד במשרד משלו ומכיר רק את חבריו למקצוע או לחברה. בעולם החדש כולם יכולים  לחלוק ביחד את אותו השולחן ולהחליף מחשבות.

חלל העבודה דואג להכל

מכירים את זה שקבעתם פגישה עם לקוח בבית קפה ופתאום מסתבר שאין מקום? יכול להיות שהתיישבתם לעבוד בבית ואז מסתבר שהמזגן לא עובד, נגמר הקפה? בעבודה בחללי העבודה משותפים זה לא קורה: המקום דואג להכל וזה אומר לא רק קפה, אינטרנט וכיבוד קל אלא גם פינוקים נוספים (שנשמור בהפתעה!) שמכניסים את תחושת הרעננות הזה שכולנו צריכים לתוך יום עבודה רצוף דחוס ואינטנסיבי.

יש יותר סיבות לחייך!

לחייך לצחוק, לדבר, לשמוח… מכירים מישהו שזה קורה לו באופן טבעי לבד? עבודה עם אנשים אחרים בסביבה מוציאה מכולנו קצת יותר שמחה והרגשה חברתית וכיפיית. מה זה עושה לעבודה? משביח אותה, מגדיל את הריכוז והאפקטיביות. אפשר גם לומר את הדבר ההפוך: החברים לחלל העבודה מהווים גם "שוטר" ששם לב כאשר אנחנו מפהקים, לא מרוכזים או מגיעים באיחור. בקיצור, מסגרת תומכת וקצת מחייבת לאנשים שלא חסר להם חופש.

יש אנרגיות של עבודה ואנרגיות של בית

לרוב האנשים עבודה מהבית היא לא מצב מומלץ. אנרגיות של עבודה לפעמים יכולות להפריע לשגרת החיים בבית ולפרילאנסר אשר עובד מהבית יש נטייה לפעמים לחוש שחיקה מהחיים האישיים רק בשל הישארות יתר בין כותלי ביתו. אז כדאי לצאת, להתאוור, לפגוש אנשים, לשתות ולחזור הביתה ולו רק בשל מה שמיאוס מהבית עלול לחולל ליחסים בתוכו.

זה מרשים את הלקוחות

כיף להם לבוא לבקר אתכם. האווירה החמימה, האנשים מהעניינים הקפה המצויין והעיצוב שמשובב את העין: כל אלו מצטרפים לחוויה של הלקוח שבא לפגישה ורואה שאתם מספקים לו את העבודה שהוא צריך מהמקום הכי מעודכן ומתקדם שיש.

50% הנחה

לחודשיים הראשונים בהשכרת משרד פרטי - ללא התחייבות!
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת!