יתרונות של עבודה במתחם משרדים שיתופים 

ישנם לא מעט יתרונות של עבודה במתחם משרדים שיתופים, מאחר ומדובר על פתרון מושלם עבור כל חברה או ארגון שמעוניין להדגיש את עבודת הצוות.

הרבה יותר נוח לפנות לאחד הקולגות ולשאול שאלה, כאשר כולם יושבים במתחם משותף ויכולים בקלות ליצור תקשורת פרודוקטיבית ונעימה.

כאשר כל אחד מהעובדים עובד מהבית ואינו בא במגע עם הקולגות שלו, הדבר עלול להשפיע על פרודוקטיביות העבודה ועל היכולת ליצור תקשורת רציפה ולהבטיח מענה מהיר על כל שאלה.

כמו כן, כדאי לזכור כי העבודה במתחם משרדים שיתופים מאפשרת לצוות להתגבש ולהתחבר, דבר שיכול לשפר משמעותית את עבודת הצוות ואף לתרום לרמת הנאמנות של העובדים לחברה או לארגון שלכם.

יש לזכור כי הרבה יותר קל לעבור למקום עבודה חדש, כאשר אין שום תחושת הזדהות או נאמנות למקום העבודה. אך כאשר עובדים עם חברים ולא עם קולגות לעבודה נוצרת תחושת חיבור וזהות משותפת.

לכן הדבר תורם הן לפרודוקטיביות העבודה השוטפת והן לרמת הנאמנות של העובדים שלכם.

עבודה במתחם משרדים שיתופים – מדוע כדאי להשקיע בכך?

אומנם בתקופת הקורונה רוב העובדים נאלצו לעבוד מהבית, אך היום אין שום צורך להסתפק בכך.

יש לזכור כי עם כל היתרונות של העבודה מהבית, הרבה יותר נוח ונעים להגיע למקום העבודה וליהנות מאינטראקציה חברתית עם יתר העובדים.

הדבר משפר את מצב הרוח של העובד, משפר את יכולות התקשורת שלו ומשפיע לחיוב על פרודוקטיביות העבודה והיכולת לעמוד ביעדים.

לא פעם ניתן לראות כי עובדים שנוהגים לעבוד מהבית פחות זמינים לשיחות עבודה ולא תמיד מצליחים לעבוד באופן יעיל ומקצועי.

הדבר נכון במיוחד עבור עובדים עם ילדים קטנים בבית, מאחר ובתקופת החופש הגדול למשל, לא ניתן כלל לעבוד מהבית.

לעומת זאת, הגעה למתחם משרדים שיתופים משפרת את הקשב והריכוז, מעלה את האנרגיות ומסייעת לכל אחד לעבוד בצורה מקצועית ויעילה יותר.

עבודה במתחם משרדים שיתופים – כל היתרונות

כדאי לציין כי עבודה במתחם משרדים שיתופים יכולה להתאים הן לחברות וארגונים שמאפשרים עבודה מהבית והן לעצמאים. לא מעט מהעצמאים נוהגים לעבוד מהבית, במטרה לחסוך בהוצאות מיותרות.

אך יש לזכור כי העבודה מהבית לא תמיד יעילה והעבודה מבית קפה עלולה להפוך להסחת דעת בלתי נגמרת. לעומת זאת, הגעה למתחם עבודה שיתופי יכולה לסייע הן ליכולות הקשב והריכוז והן למצב הרוח.

באמצעות שיחות מטבחון והיכרות עם אנשים חדשים ניתן להעלות את האנרגיות המנומנמות ואף ליהנות מנטוורקינג.

לא פעם ניתן ליצור שיתופי פעולה ולהכיר בדיוק את איש המקצוע הנדרש עבורכם. כמו כן, זוהי דרך יעילה להרשים את הלקוחות ולייצר רושם מקצועי ואמין יותר.

אנו ב- POWERBALL נשמח לספק לכם מתחם משרדים שיתופים המותאמים לצרכים האישיים שלכם, בזכות העיצוב הייחודי והאווירה המזמינה. למידע נוסף, צרו קשר!